יום רביעי, 23 בפברואר 2011

גאפ משיקה את קולקציית האביב

הוזמנתי לקחת חלק בהשקת קולקציית האביב של GAP, כשכחלק מהרעיון החדש ברשת הוא שמעכשיו הרשת לא מתבססת על קולקציית בייסיק בלבד אלא קולקציה שמוגדרת כקולקציית 24/7 (24 שעות, 7 ימים בשבוע).

כשנכנסתי לקח לי קצת יותר מרגע לזהות שהקולקציות יושבות על דוגמנים בשר ודם ולא בובות שעמדו מוליהקולקצייה החדשה מחולקת לכמה קבוצות כשכל קבוצה אמורה להתאים לכל חלק ביום,

ה-דנים (ג`ינס) הצבעוני, פריטים שמוגדרים ע"י גאפ כ- Must have, מכנסי ג`ינס צבעוניים בכל מיני גזרות.

ה-מחוייט מעודן, קבוצת פריטים מחוייטים יותר ומורכבת מבלייזרים אביבים ניטראליים, מכנסיים מתרחבים מכותנה, סריגים דקיקים ושמלות עם איבזור או גב פתוח בחלקם האחורי.

ה-לבן, הגוון הבולט בקולקציית האביב, מגוון פריטים רחב בצבע לבן- במחלקת הנשים מכנסיים מתרחבים המדגישים את צללית הרגל, ג`ינס בעל מותן גבוהה וחצאית ארוכה מבד נשפך.

ה-חאקי צבעוני, אלטרנטיבה קיצית למכנסי הג`ינס, גזרות דומות בבדים דקים ובצבעיים אביביים שזה אומר שגם כאן תמצאו את הגזרות עם המותן הגבוהה וגזרת ה-Flare.

ה-דנים (Denim), קו מוצרי הג`ינס של גאפ שמצטרפים אליו ג`ינסים עם מותן גבוהה וגזרת ה-Flareוחצאיות ג`ינס.

דברים שאהבתי ויצא שקצת ערבבתי את הקולקציות

בקו החאקי והדנים נוספו בקולקציה הזו לראשונה גזרת הפלייר, כשאני שמחה לבשר שזו החברה הראשונה שבוחרת להביא לארץ את הגזרה שחיפשתי בכל כך הרבה מקומות.


גזרת הפלייר בג`ינס הלבנים ובמכנס החאקי, ג`קט קצר שמצא חן בעיניי

את האמירה כי הם הראשונים אני מציינת ולא הגיעה אליי בשום קומוניקט, כאחת שלא מצליחה למצוא גזרתbootcut נורמלית בארץ והחליטה לחפש את הפלייר כל כך שמחתי לשמוע על ההכרזה כי הגזרה הגיעה לארץ :-)

לאחר שדיברתי עם אחת הקנייניות לגביי הגזרה היא שמחה לבשר לי שבנוסף לדגמים שהוצגו יש עוד ג`ינסים בגוונים הרגילים בגזרה החדשה והמופלאה (אני הוספתי ).


הג`ינסים שעוד אשוב עבורם

בנוסף הושקה גם קבוצת הגאפ בודי, הלבשה תחתונה ולנז`רי. ביגוד בייתי, נעלי בית, פיג`מות ועוד. גם החליטו להביא ארצה סטים תואסמים של חזיות ותחתונים כשכאן לצערי יש לי בשורה לא משמחת הקולקציה אומנם מגיעה עד קאפ D אבל ההיקפים עד 36 (80 ישראלי) וחבל, אולי כדאי שיביאו עד 40 וירחיבו את קהל הלקוחות שלהם.


חלק מהקולקציה

ותמונה אחרונה לפוסט


חצאית מיני שזכרתי שרבות חיפשו ואהבתי את צמד הצעיפים. בסוף האירוע קבלתי במתנה את השמאלי (הכתום ורוד).

לא היה לי כמעט זמן לאחר הפרזנטציה ובטוח שאני עומדת לבקר בקרוב בחנות כדי למדוד את הגזרות החדשות.

קולקציית בגדי הנשים מגיעה עד מידה 48.

אודליה


זו דעתי האישית, אתם יכולים להסכים ויכולים גם לא

מוזמנים לתת בלייק לדף שלי בפייס

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה