יום שלישי, 4 באפריל 2017

חדש על המדף – מותג בית בשם PERFECT מבית חצי חינם למוצרי ניקיון וטיפוח הבית

רגע לפני חג הניקיונות הישראלי משיקה חצי חינם מותג בית חדש לקטגוריית חומרי הניקוי תחת השם PERFECT.
לפני שנים החלטתי שאין לי שום נאמנות למותגי חומרי הניקוי, מי שייתן לי את התמורה הטובה ביותר במחיר לעומת כמות המוצר יזכה ברכישה. בשורה התחתונה, אקונומיקה היא אקונומיקה היא אקונומיקה ככה שממש לא משנה מי היצרן. אישית אני גם מאוד את חצי חינם כי ניתן למצוא הכל במקום אחד מבלי להתרוצץ בין מגוון חנויות.


קיבלתי מספר מוצרים להתנסות ואת חלקם אפילו בחנתי. מרסס האקונומיקה ומסיר האבנית עבדו בדיוק כמו המוצרים המתחרים שיש לי בבית, משמע הם בסדר גמור :-) מגבות הנייר, מטליות הרצפה והסקוצ' אותו הדבר. סבון הכלים הקציף, קרצף ולא פגע לי בידיים שזה הכי חשוב. לגביי דלי מטליות הניקוי שעד כה קניתי לפחות שלושה מתחרים וכמו אצל כולם יש בעיה בהוצאת המטליות. אצל כל האחרים המטליות נתלשות ולכן כל פעם צריך לפתוח את הקופסא ולסדר מחדש. לעומת זאת כאן התלישה דורשת מאמץ אבל לא צריך לפתוח כל פעם מחדש את הקופסא, אתם תחליטו מה עדיף.
השורה התחתונה אומרת שהם לא יורדים ברמתם משום מותג מתחרה "מוביל" או שלא ולא פחות חשוב המחיר שפורסם מתחרה בכל המותגים.

על פי חצי חינם פיתוח קו המוצרים החל לפני כשנה במטרה להביא את המוצרים הטובים ביותר לכל קטגוריה וכיום כולל כ-100 פריטים ממגוון קטגוריות: חומרי ניקוי, חד פעמי, כביסה, טואלטיקה, מוצרי נייר, בישול ואפייה ועוד. הרשת מתחייבת כי סדרת מוצריי פרפקט תהיה זולה ב-15-30% ממחירי המותגים המובילים בשוק.
לדוגמה סדרת המרססים הכוללת מסיר שומנים, מסיר אבנית, אקונומיקה וניקוי כללי 750 מ"ל ב- 7.90 ₪, אקונומיקה מבושמת סמיכה 4 ליטר ב-7.90 ₪, שלישיית סבוני ידיים 500 מ"ל ב9.90 ₪, נייר טואלט 48 גלילים ב29.90 ₪, סבון כלים 24% חומר פעיל 750 מ"ל ב4.90 ₪ ועוד.

יש לי את כל הכוונה לבחון את המוצרים החדשים שלא קיבלתי להתנסות ולרכוש מהם כשאצטרך.

ניתן להתרשם ממבחר המוצרים בקישור. סניפי רשת חצי חינם ברחבי הארץ:
חולון, רחוב המרכבה 31  / חולון, הכישור 22 / ראשון לציון, רחוב לח"י 16 / ראשון לציון, משה לוי 8 /ראשון לציון, הכשרת היישוב 3 / הוד השרון, הרקון 2 מתחם שרונים/ פתח תקווה, ראשון לציון 1

אודליה
זו דעתי האישית, אתם יכולים להסכים ויכולים גם לא
מוזמנים לתת בלייק לדף שלי בפייס  ולהישאר מעודכנים 

תגובה 1:

  1. When adjustments like these are produced, determining the mortgage balance can basically be calculated using a table. mortgage payment calculator canada By carrying this out, the debt is effectively transferred towards the mortgage, where it may be paid off with a lower rate appealing. mortgage calculator canada

    השבמחק