יום שני, 17 באוקטובר 2011

תערוכת DigiTown 2011 בכפר המכביה – חול המועד סוכות

גילוי נאות הוזמנתי לתערוכה

הגעתי ליום הפתיחה של תערוכת דיגיטאון 2011 שמתקיימת בכפר המכביה ברמת גן. דבר ראשון שאני רוצה להחמיא למיקום שנבחר לתערוכה, מיקום נוח, לא עמוס במיוחד עם חניה חינמית זמינה דיגיטאון נחשבת לתערוכה הגדולה בתחום האודיו / וידאו לשוק הביתי (סטריאו וקולנוע ביתי), היא פרוסה על שלוש קומות ובצמוד מבחר חדרים להדגמות חיות. התערוכה מציגה לקהל הצרכנים את מגוון החידושים בתחום האודיו לשימוש בבית ובדרכים, כמו גם השקות בכורה בתחום הקולנוע הביתי וכל הקשור לתחום.

אציין שאני לא מומחית בתחום ומכירה בעיקר את הדברים שהתעניינתי בהם בעבר ולכן לא אכנס למפרטים

בכניסה נתקלתי באחד הדברים שאם יהיו לי אין סיכוי שאצא ממנו, כורסת טלוויזיה מחוברת מסך, להיכנס ולא לצאת חוץ מאשר הפסקת נוחיות :P אחד החברים כבר שאל: איפה קונים והאם אני מכירה עורך דין גירושים טוב? ;)

תוכלו למצוא מבחר מערכות שמע מכל הסוגים, המינים, הצבעים, הגדלים ורמות המחירים.

בחדר של Boston שמעתי מערכת עם סאונד מטורף שברגע שהייתי עוצמת את העיניים יכולתי לדמיין את הזיעה של נגן הגיטרה מולי!

במלון בצמוד לתערוכה תוכלו למצוא עשרות חדרים עם מגוון רחב של מותגים שמבצעים הדגמה בלייב לאורך כל היום. רציתי לבקר בחדר של Morel אבל היה להם שלט Do not disturb

אסיים בשלישיית מקרני תלת מימד בהם צפיתי, המקרן הפחות מוצלח לדעתי מקרן 9000 של אפסון, הקרינו סרטון הדגמה של נבחרת ליוורפול והתמונה לא היתה מספיק חדה. הוא גם הזול מבין השלישייה 18,000 ש"ח.

במקום השני המכובד, מקרן 700 של פנסוניק, כמעט ולא היה מורגש שמדובר במקרן, צפיה חדה וחלקה וגם בלי משקפיים ניתן היה לצפות בו מבלי לחטוף כאב ראש במחיר של 22,000 ש"ח.

ובמקום הראשון שלי חברה שיש לי עם מסך ברוויה שלה בעיה כמעט מרגע שרכשתי אותה. סוני בחרו להקרין את הטריילר של עליסה בארץ הפלאות וממש הרגשתי בתוך המסך! פעם ראשונה שלי שתלת המימד נראה טוב יותר מאשר על מסכי הקולנוע :-) המחיר 23,000 ש"ח.

למעלה סוני, מימין אפסון ומשמאל פנסוניק

אחרי שתבקרו בתערוכה אשמח לקרוא את דעתכם על המקרנים

מחר היום השני והאחרון של התערוכה, ביקור מומלץ לכל חובבי התחום והמתעניינים שאוהבים להישאר מעודכנים. וגם לאלו שמעוניינים לרכוש לעצמם מערכת אודיו/וידאו כדאי לבקר במקום אחד שמרכז מבחר שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. פרטים נוספים על המוצרים עליהם כתבתי, צילמתי וראיתי תוכלו כמובן למצוא בתערוכה :-)

כרטיס כניסה נמכר במקום בעלות של 40 ש"ח, פרטים על המציגים תוכלו למצוא בדף התערוכה ותמונות נוספות שצילמתי כאן.

מועדים לשמחה

אודליה


זו דעתי האישית, אתם יכולים להסכים ויכולים גם לא

מוזמנים לתת בלייק לדף שלי בפייס ולהצטרף להגרלת 100 ש"ח בחסות פייפאל

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה